Wygląda na to że nie posiadasz zainstalowanego flash'a - jest on niezbędny do prawidłowego wyświetlenia strony.
Kliknij tutaj aby przejść do strony instalacji Flasha

Jesteś tutaj: Strona główna Oferta BALE, BANKIETY, GALE

BALE, BANKIETY, GALE

 

Bale, bankiety, koktajle, gale to często ogromne przedsięwzięcia z okazji ważnych wydarzeń w roku. Obsługa tak prestiżowych imprez to dla nas jedne z ulubionych wyzwań z jakimi z przyjemnością mierzymy się na co dzień...
Proponowane przez nas aranżacje stołów i bufetów, tematyka menu, sprzęt gastronomiczny i pozostałe dekoracje wnętrza dobierane są pod kątem bardzo szczegółowych wskazań oraz ustaleń związanych z rodzajem przyjęcia. W naszej galerii znajdą Państwo zdjęcia m.in. z corocznej Gali Business Centre Club oraz Gali „ Doskonałość Mody”, organizowanej przez miesięcznik Twój Styl. Na potrzebę przyjęcia ze swojej strony zapewniamy catering obejmujący m.in.:
pełne wyposażenie wnętrza w różnego rodzaju stoły i krzesła, zastawę dostosowaną do proponowanego menu, specjalne stanowiska tematycznych kuchni takich jak wiejski stół, bufet włoski, francuski, japoński itp., stanowiska drinków i koktajli, bufety deserowe, a także wszelkie dekoracje kwiatowe .  
Na specjalne życzenie stawiamy hale namiotowe, parasole, ławy piwne oraz organizujemy nagłośnienie
i oświetlenie.
Służymy także pomocą w dobraniu odpowiedniej oprawy muzycznej oraz występów artystycznych spośród szerokiej bazy zaprzyjaźnionych Wykonawców z którymi współpracujemy! Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego dzięki, któremu udzielimy szerszych informacji."