Wygląda na to że nie posiadasz zainstalowanego flash'a - jest on niezbędny do prawidłowego wyświetlenia strony.
Kliknij tutaj aby przejść do strony instalacji Flasha

Jesteś tutaj: Strona główna Oferta PIKNIKI I IMPREZY MASOWE

PIKNIKI I IMPREZY MASOWE

1. PIKINIKI

Wiemy jak ważne są te nieliczne w roku imprezy letnie- czekamy na nie, tęskniąc za smakołykami z grilla
i ogniska, które doskonale uzupełniają wszelkiego rodzaju pikniki prywatne i firmowe, a także Kinder Party
i imprezy masowe. Mamy tę przyjemność, aby zaprosić Państwa przede wszystkim do naszego ogrodu ( 1000m2), który jest doskonałym miejscem, aby zorganizować w nim swoje przyjęcie
(zapraszamy do odwiedzenia Galerii- tam znajdują się zdjęcia). Dołożyliśmy wszelkich starań aby nie zabrakło w nim atrakcji- tak dla mniejszych jak i większych Gości. Zorganizowaliśmy mini ZOO z prawdziwymi zwierzętami z wiejskiej zagrody, plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, piaskownicą oraz domkiem zabaw, a także drewnianą, ręcznie zdobioną altanę, która pomieści 120 os.!

Dla większej liczby Gości udostępniamy także plac, przyłączony do naszego ogrodu, który można wykorzystać dla potrzeb wszelkich imprez firmowych prywatnych, na którym zmieścimy mnóstwo ruchomych atrakcji, a także wszelkie dmuchańce dla milusińskich! Jeżeli macie Państwo jednak swoje ulubione miejsce na letnie piknikowanie zaproście nas do siebie! Nie ważne, czy będzie to Warszawa, pobliskie miejscowości, czy bardziej oddalony rejon – przyjedziemy w każde miejsce wskazane przez Klienta.


2. IMPREZY MASOWE

Obsługiwaliśmy m.in. wielką imprezę masową MAN’S DAY na Warszawskim Bemowie dla kilkudziesięciu tysięcy osób, organizując przy tym część dla V.I.P!!!  Jeżeli już wybrali Państwo miejsce swojej imprezy czy koncertu my zajmiemy się stroną gastronomiczną z przyjemnością!
Zapewniamy profesjonalny i kompleksowy catering. Przyjedziemy z pełnym wyposażeniem gastronomicznym, namiotami, grillami, ławami piwnymi oraz zastawą! Przygotujemy piękną aranżację, wyśmienite menu oraz napitki, a także zapewnimy ekipę kucharzy i obsługę kelnerska, która nawet w największy upał niezawodnie podoła zadaniu!"