Wygląda na to że nie posiadasz zainstalowanego flash'a - jest on niezbędny do prawidłowego wyświetlenia strony.
Kliknij tutaj aby przejść do strony instalacji Flasha

Jesteś tutaj: Strona główna Oferta IMPREZY FIRMOWE/EVENTY

IMPREZY FIRMOWE/EVENTY

"Zintegrowani pracownicy to gwarancja sukcesu firmy! Szkolenia, konferencje, imprezy promocyjne związane z wprowadzeniem nowych produktów lub usług, otwarcia obiektów…
to wszystko obsłużymy od A-Z, opierając się na bogatym doświadczeniu w realizacji tego typu przedsięwzięć. Oferujemy profesjonalny catering dostosowany do potrzeb klienta. Dysponujemy niezbędnym sprzętem konferencyjnym, a także stołami prezydialnymi.
Na życzenie zapewnimy nagłośnienie oraz oświetlenie. Nasza oferta menu jest na tyle bogata, że
z pewnością uda nam się zaproponować coś najwłaściwszego. Dodatkowo, dbając o to, by spełniać każde życzenie naszych Gości pomożemy zorganizować liczne atrakcje, także te integrujące Gości. Jesteśmy gotowi by każdą z imprez zaaranżować w dowolnym temacie, np. w stylu PRL, dostosowując adekwatne menu. Współpracujemy z wieloma artystami, zespołami, prowadzącymi, którzy sprawią, że przyjęcie będzie wyjątkowe. Zapewnimy najprzeróżniejsze formy aktywności -od zabawnych konkursów przez interaktywne spektakle tematyczne, szkołę gotowania ( patrz: oferta specjalna), wyjątkową muzykę na żywo lub dj-a, aż po ogromną dawkę adrenaliny!
Z przyjemnością uświetnimy swoją kuchnią także uroczystości nobilitacyjne, wigilię firmową
oraz spotkania wielkanocne
, zapewniając wyśmienite, tradycyjne potrawy.
Pomimo iż głównym obszarem naszych działań jest Lesznowola i Warszawa, swoje usługi świadczymy też na terenie całej Polski."