Wygląda na to że nie posiadasz zainstalowanego flash'a - jest on niezbędny do prawidłowego wyświetlenia strony.
Kliknij tutaj aby przejść do strony instalacji Flasha

Jesteś tutaj: Strona główna Oferta ZAPLECZE GASTRONOMICZNE

ZAPLECZE GASTRONOMICZNE

W 300 metrowej kuchni zajmującej aż 2 poziomy naszego obiektu znajdują się 4 komory chłodnicze- 40m² oraz mroźnia 10m². Kuchnia wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt gastronomiczny, piece konwekcyjno-parowe, ciągi produkcyjne do kuchni zimnej i gorącej, trzony kuchenne, zmywalnie naczyń itp.

Dzięki temu, że  posiada także piec chlebowy i wędzarnię, ugościmy Was zawsze świeżym chlebem
i własnymi wędlinami
. Tylko u nas powstają nasze swojskie, wędzone wyroby- szynka, baleron, boczek, kiełbasy oraz wszelkiego rodzaju ryby. Wyjęte z wędzarni pachną dymem z ogniska i przyprawami. Rozpływają się w ustach i  kojarzą się jednoznacznie z naszymi letnimi wypadami na Mazury, nad morze. Przywołują nam także wspomnienia z wizyt u naszych dziadków czy spotkań z przyjaciółmi na działce.
To wszystko, połączone z  niezawodną ekipą kucharzy, prowadzonych pod czujnym okiem Szefa Kuchni sprawia, że nasza kuchnia ma ogromne możliwości produkcyjne.
Na wyposażeniu posiadamy m.in.liczne stoły i krzesła, ławy piwne i parasole, namioty oraz zastawę pod każdy rodzaj menu i szereg drobnego sprzętu na stoły naszych Gości
.
Posiadamy także własne auta, w tym, prezentowaną na zdjęciu chłodnię!
Jest tego bez liku ale co najważniejsze – podołamy każdej imprezie, nawet tej na kilka tysięcy osób!

Dokładamy wszelkich starań, by zaoferować Państwu najlepszy catering. Nasz Gościniec znajduje się w Lesznowoli k. Magdalenki jednak pragniemy przypomnieć, że obsługujemy również klientów, dla których pobliska Warszawa lub inny rejon naszego kraju to miejsca atrakcyjne na organizację dowolnego rodzaju imprez- dojedziemy w każde miejsce!."